45. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie

7 czerwca 2025 roku Zespół Konińskiego Teatru Tańca zaprezentował się na Koncercie Galowym 45. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Wszyscy artyści KTT związani są z konińskim Festiwalem od dziecka, więc było to dla Nas iście wyjątkowe i wzruszające przeżycie! Zespół zaprezentowała fragment najnowszego spektaklu „Bardzo mocno czuć, że zaraz coś się wydarzy”Czytaj dalej „45. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie”

Warsztaty z KTT

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty taneczne z Konińskim Teatrem Tańca z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca! Z tej okazji organizujemy specjalnie dla Was WARSZTAT taneczny z tańca współczesnego oraz repertuaru KTT . Potańczmy razem! Więcej informacji:– 27 kwietnia 2025 (niedziela),– Duża Scena, Konińskie Centrum Kultury (były KDK, Pl. Niepodległości 1),– warsztat potrwa od 10:00 do 13:00, aleCzytaj dalej „Warsztaty z KTT”

WRACAMY ZE SPEKTAKLEM W CHOREOGRAFII ANNY AKABALI

„Origami” miało swoją premierę w 2022 roku na deskach konińskiego Oskardu. Pełna wersja spektaklu została zaprezentowana na scenie jedynie dwa razy, a więc z okazji zbliżającego się wydarzenia Konin Miasto Kobiet wracamy do Was z tym dziełem. Kiedy – 9/03/2025O której – 18:00 Gdzie – na scenie CKiS DK OSKARD Bilety już w sprzedaży. MożnaCzytaj dalej „WRACAMY ZE SPEKTAKLEM W CHOREOGRAFII ANNY AKABALI”

Żegnamy 2024!

2024 to był dobry rok! dobry, pracowity, satysfakcjonujący rok, który upłynął nam głównie w rytmach Bregovića i w kolumbijskich barwach. 2024 to rok, w którym hucznie świętowaliśmy 5-lecie naszej oficjalnej artystycznej działalności! Dziękujemy, że byliście z nami! Jesteśmy gotowi na więcej, a Wy? Czujcie się zaproszeni! …i bądźcie z nami Zespół KTT! fot. Bartosz Furmaniak

Laboratorium Sztuki vol.2

19.11.2024 roku odbyła się kolejna, już druga edycja Laboratorium Sztuki. Tym razem przestrzeń była niecodzienna, ponieważ pierwsza część- pokaz etiudy odbył się w foyer Oskardu. Druga część – w sali multifunkcyjnej. Był to warsztat ruchowy, miał na celu zbudowanie zaufania oraz integrację grupy. Dziękujemy za zaangażowanie, otwartość i czynny udział w naszych działaniach oraz warsztatach.Czytaj dalej „Laboratorium Sztuki vol.2”

JUBILEUSZ 5-LECIA KTT

Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele i goście – DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI Dziękujemy, że od 5 lat JESTEŚCIE z nami, wspieracie nasze działania swoją obecnością i aktywnym udziałem we WSZYSTKIM co Wam proponujemy. “Bardzo mocno czuć, że zaraz coś się wydarzy” sprawiło, że wczorajszego wieczoru w jednym miejscu spotkało się aż 430 osób, by wspólnieCzytaj dalej „JUBILEUSZ 5-LECIA KTT”